Відгуки о роботі нотаріуса Сопільняк Алла Олександрівна
Владимир
не советую
Марина
Вообще в шоке, зря туда пошла, не компетентная , обращение ниже нормы.С документами не занесли завещание в реестр.Оплату ещё оспорить нужно, буду требовать прейскурант.
Ольга
Не раджу.
Оксана
Не раджу!!! Від слова зовсім! Записалися на прийом, розмовляла різко, майже не пояснила толком нічого, не вміє вислухати та дати поради. За 5 хвилин взяла 300 грн, домовилися що дасть тільки ЗРАЗОК довіреності, ні підписів, ні справжніх даних там не було. В цей день вона не дала зразок, жінка прийшла на наступний день, зразок вислали електронною поштою і за це взяли ще 400 грн. Я вважаю що це просто виманювання коштів, просто скористалися що жінка пенсіонер, з неї можна брати кошти за нічого.
Наталія
Дуже не коспеиентна особа. Хамовита і різка не раджу до співпраці. Відношення ніби холопи йдуть на поклон панночці. Враження від візиту різко негативні. Оскільки просила у пані зареєструвати довіренність та зробити завірену копію. Пані дуже в не гарній формі наполягала що копії не треба. Я втратила час, та місце в черзі у мрео
Александр
Жду ответ на запись