Відгуки о роботі нотаріуса Бірюк Олег Васильович

2.2
5 відгука
Юрій
судячи з відгуків, адекватності, здорового глузду та простої людської порядності у дописувачів немає. можливо замовлення конкурентів, так як ціни на послуги найнижчі у Черкаській області, працює відповідно до законодавства, спокійно, адекватно, ввічливо, розсудливо. графік прийому громадян на цьому сайті не відповідає дійсності.
Вікторія
Не звертайтеся до цього урода, найобує людей
Оксана
Хам рідкісний! Зверніться до цього горе-нотаріуса і ви дізнаєтеся, що ви шизофренік, отримаєте пораду розібратися з власною головою, дізнаєтеся, що технічний паспорт на житло - нікому не потрібний папірець, яким можна скористатися хіба що в туалеті...Список можнапродовжувати ..
Тетяна
додзвонитись по вказаному номеру телефону - неможливо
Василь
Підр реткостній.горі в аду сука

Додати свій відгук