Відгуки о роботі нотаріуса Компанієць Оксана Григорівна

2.6
5 відгука
Сергій
Стара бабка яка не вміє і не хочу користуваатиссь меседжерами, не вихована і не компетентна , Не рекомендую навіть дзвонити
Олеся
Це жахлива жіночка,яка не знає,які сторінки паспорта треба завіряти,не знає шаблонів заяв ,які можно завіряти на бланках..і взагалі,в неї на 1му місці обід...Неприємна,груба і не компетентна в своїй справі.100раз подумайте і тікайте від неї
Леонід
Не компетентна і не порядна. Не раджу
Сергей
Очень плохой. Не советую. Грубит, кричит, и не компетентная во многих вопросах.
Игорь
График не соответствует( понедельник - пятница с 9:00-17:15, суббота по предварительной договорённости, воскресенье выходной
Натам
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як дізнатися у якого нотаріуса знаходиться спадкова справа померлої в Смілі родички?

Додати свій відгук