Відгуки о роботі нотаріуса Рожець Алла Петрівна

4.0
4 відгука
Олеся
Мали досвід з нотаріусом. 100% позитивні рекомендації. Професіонал!
Ольга
Продажна,як на мій погляд.Та й не професіонал!!!
Настя
Поганий нотаріус. Нелегальні документи і підробка документів - в цьому вони профі.
Денис
Все дуже сподабалось! Супер обслуговування, все вчасно, бистро і недорого. Лабадіну не раджу! Алла Петрівна +++++

Додати свій відгук