Відгуки о роботі нотаріуса Масловська Ірина Юріївна

2.2
17 відгука
Олена
Такого хамовитого нотаріуса Світ не бачив.
Марія
Хапуга, брехуха, сволоч ще та
павло
Домовились зарання, але як прийшов час ігнор ( неберуть телефон, не відповідають у месенджери)
Сергій
Не дотримується домовленностей. Не порядна поведінка.
Діана
Попередні відгуки правдиві. Найгірший нотаріус і всі хто там працює. Не рекомендую!!!
Юрій
Хочете мати стрес, хамовите відношення ,неповагу як до клієнтів. То вам до цих фахівців. В слід за вами можуть нецензурно об лаяти. Не рекомендую. Просто жах.
Ольга
Хамовиті всі хто там працює , зверхнє ставлення. Жах, не рекомендую
Вячеслав
Неадекватний нотаріус, відношення до людей погане, майже пів року документи на землю в них, не віддають і нічого не робля, не рекомендую цього нотаріуса нікому. Моя оцінка 0
Володимир
Щоб узнати ціну послуги треба було приїхати з району.По телефоні не говорять, не знаю в чому причина,такого відношення.
Людмила.
Мені не було надано нотаріусом консультації з приводу оформлення спадщини, її помічниці не компетентні і хамовиті. Халатне відношення до людей і до своєї роботи.Не раджу. Обходіть цю « контору» десятою дорогою.

Додати свій відгук