Відгуки о роботі нотаріуса Олексюк Світлана Василівна

4.6
5 відгука
Світлана
Висококласний, досвідчений фахівець. Людина своєї справи. Однозначно рекомендую.:)
Богдана
Майстер своєї справи! Рекомендую :-)
Людмила Басанська
Звертаюсь до Світлани Василівни з 2017, все професійно, чітко, без затримок та комфортно. До вчинення нотаріальної діі Вам все пояснять, підкажуть та проконсультують. Це дійсно людина, яка на своєму місці!
Інна
Досвідчений фахівець, що компетентно та швидко працює. Приємне обслуговування, 5 балів.
тарас
Людина, яка знає свою роботу на відмінно, з 5 плюсиками!

Додати свій відгук