Відгуки о роботі нотаріуса Ялова Ольга Михайлівна

2.5
4 відгука
Сергій
дуже хамовита секретарка
Світлана
Дуже гарний нотаріус, клієнтоорієнтований і грамотний. Вдячна за прийом і консультацію
Виктория
Ужасный нотариус секретарша хамло редкое..контора отстой
Руслана
Натариус отвратительный. На просьбу дать чек,отвечает хамством и отказом на услугу,то есть можно сделать вывод-налоги не платит!!

Додати свій відгук