Відгуки о роботі нотаріуса Петрушенко Владислав Олександрович

2.4
13 відгука
Юлия
Не советую от слова совсем секретарь неадекватна несла чушь про Польшу и тому подобное прежде чем работать с людьми полечите голову
Наталя
Якщо є можливість ніколи не звертайтесь до нього! Хамить, не надає консультацію, ніякої поваги та допомоги, найгірший нотаріус якого я зустрічала
Руслан
Недолугий, м?яко кажучи
Оксана
Не одноразово користувалася послугами Петрушевського, купляла, продовала майно, оформлювала доручення на вивоз дитини за кордон. Все було чітко зроблено. Всі угоди з нерухомість були перепровірені нотаріусом. ПРИЄМНО МАТИ СПРАВУ З ПРОФІСІОНАЛОМ. ДЯКУЮ за ГАРНУ РОБОТУ. А якщо він ВАС шановні і "ПОСЛАВ", то значіть не були надані всі необхідні документи. ПЕТРУШЕВСЬКИЙ не займається фальсіфікацією, а робить все за ЗАКОНОМ.
Олена
Вперше зустрічаю нотаріуса, який по телефону не може надати відповідь, чи вчиняє він таку нотаріальну дію, як посвідчення підпису на документі про (пояснено зміст документа). Замість відповіді на це просте запитання прийшлось вислухати у дуже зверхній повчальній манері, що клієнт має попередньо записатись до нього на прийом, прийти на цей прийом, а лише там нотаріус вирішить, чи вчинить він цю нотаріальну дію, чи ні. На пояснення, що не хочеться втрачати час на поїздку, якщо нотаріальна дія не буде вчинена, зарозуміло відповів, що це норми закону вимагають від нотаріуса таких дій. Згодна з іншими коментарями, що манера спілкування - зверхня, зарозуміла та безцеремонна. Ми звернулися до іншого нотаріуса.
Олена
Як професіонал неправильно пише доручення, і не гідно поводиться з клієнтами
Анна
Чоловік-військовий приїхав на декілька днів у відпустку, треба було оформити дозвіл на вивіз дитини за кордон(інші найближчі нотаріуси були у відпусці), чекав разом з іншим військовим, з такою самою проблемою, після чого вони були "послані". "В" - ввічливість - ні, не чули. Про те, що погані відгуки пишуть ті, хто хоче швидко і дешево, то не відповідає дійсності. Ми готові були заплатити стільки, скільки скаже, адже треба було вирішити питання, але ж ніхто навіть слухати не став, та й хамське відношення до клієнтів.
Ірина
До клієнтів звертається без поваги. Задає питання і при цьому каже:" Я тут нотариус и говорить буду я". На мою думку, дуже непрофесійний. Звернулась до іншого нотаріуса і всі питання вирішила. А цього нотаріуса треба позбавити ліцензії.
Ольга
ТИкать ви будете своїй ДРУЖИНІ, у вас же напевне є дочка, то їй напевне також! Хто Я така? побачете... Спочатку навчіться звертатись до клієнтів за ім'ям, а потім, консультуйте, а ЗАУВАЖЕННЯ ви будете робити вдома, а не на роботі, де вам платять кошти. Нехай щастить! НАЙГІРШИЙ НОТАРІУС У ЖИТТІ Для того щоб робити ЗАУВАЖЕННЯ ПРО ДЕРЖАВНУ СИМВОЛІКУ, перелаштуйте САЙТ НА ДЕРЖАВНУ МОВУ ! Про це йдеться у другій та шостій частинах ст. 27 Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
Сергій
Погані відгуки пише той хто хоче швидко і дешево. Декілька раз звертався: все чітко по букві закона!

Додати свій відгук