Відгуки о роботі нотаріуса Січкар Богдана Валеріївна

3.0
5 відгука
Ганна
не рекомендую данного нотариуса
Артем
Даного нотаріуса можно віднести до "ЧОРНИХ" нотаріусів, за гроші зробить все
Ярина
Цілком згодна з попереднім відгуком.Від себе можу додати ,що вона не просто шахрайка, а ХАМОВИТА шахрайка.Порушує Цивільний Кодекс України. Неварто звертатись.
Наталя
Шахрайка! За гроші на все згодна!
Тетяна
Рекомендую ! Пані Січкар Богдана Валеріївна завжди знайде вихід , та пораде як краще зробити!!!! Дякую

Додати свій відгук