Відгуки о роботі нотаріуса Умріхіна Клавдія Андріївна
Татьяна
Ужасная контора! Очень дорого, ничего не объясняют, хамят, цены себе не сложат, что Умрихина, что её две помощницы, отношения к клиенту ужасное!
Анна
Швидке оформлення документів, відсутність черги,завжди на зв'язку.
Ігор
Відсутність черги, швидке оформлення документів.
Ніна
Якщо хочете дати грошей і все самостійно робити то вам точно до цієї старої