Відгуки о роботі нотаріуса Крутько Людмила Петрівна

2.9
7 відгука
Анонім
Інформую всіх, що даний нотаріус підробляє правовстановлюючі документи на майно, а також розмовляє на російській мові замість Державної, що недопустимо особливо в умовах війни! Поліція і суд в змові її кришують і покривають, визнаючи підробні документи дійсними, отака у нас боротьба з рейдерством та корупцією. Так що всі корупціонери можете йти до неї, за ваші гроші воно вам любі документи "оформить" на чуже майно.
Валерія Зернєй
Мабуть, Олено, хотіли щось незаконне зробити, тому незадоволені.
Дорошенко Олена
Мені дуже хочеться вибачитись,як кажуть,за мій французький.Я за свої 55років таку працівницю феміди зустріла вперше.В її напівпідвальному кабінеті не має місця для її корони.В такий важкий час її місце не з людьми працювати,а в архіві.
Савицький Іван Вікторович
Шановна ОЛЕНО. А Ви не боїтеся, що Вашим коментарем під цим сайтом зацікавляться правоохоронці - такими обвинуваченнями не розкидаються, бо щось не сподобалось в людині. Не шукайте пригод.
Елена
"Чорный" нотариус, проклятая корупционерка, подделала договор пожизненного содержания спустя 2,5 месяца после смерти бабушки
Березіцька Людмила Едуардівна
Компетентний нотаріус, приємна людина.
Анонім
Хто створив цей бредовий сайт? Взагалі невірна інформація, навіщо вводити людей в оману.

Додати свій відгук