Відгуки о роботі нотаріуса Куліш Юрій Олександрович

1.4
5 відгука
Інк.
Нотаріус часів СССР працює по своїм правилам та законам. Ще й хамло.
Віктор
Хамло
Наталія
Нотаріус Куліш Юрій Олександрович, так здійснив оформлення спадщини, що спадкоємці (при відсутності спору між ними!) наразі не можуть розпорядитися (продати) спадкове майно. Бережи вас боже звертатися до такого нотаріуса
Ольга
Нотаріус Куліш Юрій Олександрович. Неймовірне хамло, розвів людей похилого віку на 20 000 грн. Як ще він працює? Сподіваюсь, що дуже скоро його як нотаріуса не буде існувати!
Олександр
Нотаріус Куліш Юрій Олександрович. Пихате непорозуміння. Нездатне спілкуватися українською мовою, нездатне давати відповіді на елементарні запитання щодо нотаріальних дій. Категорично не рекомендую до співпраці.

Додати свій відгук