Відгуки о роботі нотаріуса Зіневич Сергій Олександрович
Юлія
Як додзвонитися??
Володя
Відмінно
Контроль
Нотаріус порядний і чесний, а російськомовні коментатори працюють на фсб
М
Невежда и поц
Вызвал неоднозначное чувство,скорее,конюх,неприятный очень.Странно,что он нотариус..смешон
Пустота пустотой погоняет
Маргарита
Хам та грубіян, максимально неприємний чоловік. Враховуючи, що це приватний нотаріус - не рекомендую його послуги. Коли платиш гроші за послуги - хочеться отримати достойний сервіс, а не неповагу та хамство, ще й до літніх людей.
Олександ
Повний неадекват, не кому не рекомендую,
іван іванович
дуже добре
Якщо це національність русскій чи білорус, які вбивають мирних українців прямо чи опосередковано то
Якщо це національність русскій чи білорус, які вбивають мирних українців прямо чи опосередковано, то такі національность у ВІЙНУ ідуть за русскім кораблем
Гузь Тетяна Василівна
Нелюдяне ставлення до відвідувачів, готовий принизити будь-кого за його національну приналежність. Прошу звернути керівництво на компетентність даної особи в безпосередньо наданні нотаріальних послуг та адекватного ставлення до відвідувачів.