Відгуки о роботі нотаріуса Камінська Людмила Василівна
Анжела
Жах, зла і некомпетентна людина , спілкуватися з людьми не може , нічого спитати не можна, намагалися зробити договір купівлі-продажу то весь час були якісь проблеми , кожного разу зміна документів, сьогодні треба -завтра не треба . Жахлива людина , не раджу до неї звертатися , в кінці кінців поїхали в Житомир і все зробили за півтори години
Світлана
Це жах. Оформлення спадщини було затягнуто до року. Постійно якісь проблеми,,не працює програма,, або ж ,,не готові документи,, Коли не прийдеш постійно переносять дати. Якщо хочете втратити свій час та кошти то можете звертатись. Ліпше за ці ж гроші звернутися до НОРМАЛЬНОГО нотаріуса
Світлана
Це жах. Оформлення спадщини було затягнуто до року. Постійно якісь проблеми,,не працює програма,, або ж ,,не готові документи,, Коли не прийдеш постійно переносять дати. Якщо хочете втратити свій час та кошти то можете звертатись. Ліпше за ці ж гроші звернутися до НОРМАЛЬНОГО нотаріуса
Іван
Затягувала моїм батькам оформлення спадщини з натяком на взятку. Ми розуміємо що це приватний нотаріус , але ми знаємо скільки коштують послуги, а вона затягує справу і натякає на великі суми, якщо хочете швидше. І ще хамка і її помічниця теж .
Не рекомендую.
Альона
Дуже чемна ,привітна людина яка знає свою справу !все зрозуміло пояснює ! рекомендують її і я теж рекомендую !
Сергій
Справжній професіонал