Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону нотаріуса Хомин Н.Б.
Відгуки о роботі нотаріуса Хомин Наталія Богданівна
.
.
Влада
Якби можна було поставити 0 зірок я б поставила .
Дуже неприємна особа . Я прийшла успадкувати спадщину , ніколи з таким відношенням не стикалась , по перше говорить дуже швидко . Коли перепитуєш то так ніби ти прийшла милостиню просити.
Я запитала які документи потрібно щоб успадкувати спадщину . Записала
Звоню перепитати щоб не ходити по купа разів . Ця нотаріус сказала перелік документів і будинкову книгу ,якої в мене її немає , в цнапі сказали що будинкову книгу відмінили і нотаріус повинен запросити безпосередню у них довідку .
Я звоню до нотаріус перепитую . Чи всі вірні документи на що вона знову дуже швидко перечитує списокі додає ще нові я кажу їй почекайте давайте по порядку . Вона в агресивному тоні до мене. що по телефону розмовляти не буде приходьте з документами . Я їй кажу перелічить мені які саме тому що наприклад будинкову книгу відмінили , на що вона каже далі щоб я прийшла з нею , і почала до мене вже не в агресивному тоді а кричати на мене .
Я просто в шоці . Це ж платна кантора де як я думала працюють професіонали .
Відношення 0 .
Професіоналізм до роботи 0
Якщо ви пишете що консультація безкоштовна то вже б дали перелік документів які самі напишете чи роздрукуєте .
або вже робіть платну консультацію.
Бо це просто жах
василь
скільки платиш за клієнта старостам і головам отг
Залиште відгук о роботі нотаріуса. Для цього оценіть роботу від 1 до 5 та заполніть форму нижче: