Відгуки о роботі нотаріуса Пріц Олена Іванівна

1.7
6 відгука
Катерина Шустер
Хамло вищого ґатунку. Хоч і знає свою справу, але ж ставлення до клієнтів гірше, ніж до худоби.
Олена
Це просто відпад що це за людина, цю жінку треба просто закрити в хліві і не випускати між люди. Вона не знає поваги до клієнтів, не вміє правильно говорити, такої хамки я ще не бачила. Не сидить на робочому місці, обзиває клієнтів, а ще і п?яна на роботі. Я не розумію, їй що немає кінця??? Її ніхто не може покласти на місце????? Таку свиню лише бидлом можна назвати
Іван
Спочатку перевірте право власності а потім завіряйте
Папарига
Хамка
Марина
.
Олексій
Пані не має розуміння про чемність, ввічливість, повагу до людини і до клієнта.

Додати свій відгук