Відгуки о роботі нотаріуса Крец Марина Юріївна

2.7
6 відгука
Анна
Дайте номер телефону будь ласка, як вам здвонити. Той що вказаний не працює
Олег
Дайте номер телефону по якому можна звернутися
Сільвія
Жахливий нотаріус! Зробила помилки в довіреності, при оформлені код не підтягувався! Дзвонили по сто разів шоб вона виправила помилку! А вона балда- балдою! Витрачені в пусту кошти! Не рекомендую!!!!!
ЕЛЕНА
веса очень (черная) ?
Руслан
На завтра вторая половина дня записаться
Руслан
На завтра вторая половина дня записаться

Додати свій відгук