Відгуки о роботі нотаріуса Семен Юрій Юрійович

5.0
4 відгука
Євгенія
Дякуємо за кваліфіковану допомогу,термінове оформлення,люб'язне обслуговування та відношення!
Ужгород Ігор
Вдячний за професійний та кваліфікований підхід до клієнта. Повністю задоволений наданою послугою. Рекомендую.
Анастасія
Кваліфіковані послуги професіоналів. Працюють швидко, уважно та люб’язно. Рекомендую.
українець
кваліфіковано, все доступно, дякую!

Додати свій відгук