Відгуки о роботі нотаріуса Оксендлєр Ольга Борисівна
Олександр Сторожев
Ольга Борисівна, велика дяка за професіоналізм та підхід до справи.
У мене була досить складна угода, багатоходівка за участю кількох сторін (власник квартири, колектор, поручитель, іпотекодавець). Зняття трьох заборон: іпотекодавець, та два колектори. А ще був покупець, який переживав, що угода зірветься.
Але все пройшло бездоганно.
Я писав їй на вайбер, скидав документи, вона чітко, терпляче зрозуміло пояснювала, зі знанням справи і тонкощів законодавства. В результаті угода пройшла без сюрпризів.
З нею дуже приємно мати справу.
Усім рекомендую.
Ольга
Завітала на консультацію до нотаріуса Оксендлєр О.Б., мене зустрів затишний прохолодний офіс, отримала чіткі, зрозумілі відповіді на свої питання, відчувається великий досвід роботи і професіоналізм фахівця. Що не менш важливо-консультація безкоштовна! Щиро дякую! Обов'язково буду звертатися та рекомендувати знайомим.
Дмитро
Хочу подякувати нотаріусу Оксендлєр Ользі Борисівні за професійне ставлення, чітку організацію роботи та ввічливе спілкування. Всі документи були оформлені оперативно, з повним поясненням кожного етапу.
Особливо цінно, що в непростій ситуації фахівець зберігає спокій, уважність до деталей і гнучкість до потреб клієнта. Мені все пояснили доступною мовою, без зайвої формальності, але з повною юридичною точністю.
Прийом відбувся у визначений час, жодних затримок не було. Атмосфера в офісі — доброзичлива, з відчуттям поваги та порядку. А ще приємним бонусом стало те, що мене пригостили ароматною кавою — це створило відчуття турботи і тепла.
Щиро рекомендую як надійного, відповідального й досвідченого спеціаліста. Дякую за людяність і сервіс на найвищому рівні!
Константин
Отвратительный нотариус. Назначает на время, а принимает живую очередь. Главное взять с человека деньги, а объяснить как лучше поступить в данной ситуации не может. В общении очень грубая. Очень сильно не рекомендую этого " нотариуса"