Відгуки о роботі нотаріуса Бєлінська Катерина Валеріївна
Олег
Звертався до нотаріуса Катерини Валеріївни щодо реєстрації юридичної особи. Нотаріус правцює професійно та якісно! Дякую за роботу!
Галина
Зверталась до Катерини Валеріївни з питань оформлення документу на виїзді. Вдячна за якість роботи та приємне спілкування.
Ірина
Неодноразово отримували послуги у Катерини Валеріївни як із реєстрації юридичних осіб так і з оформлення різного виду правочинів, навіть за відсутності світла у місті. Нотаріус працює професійно, швидко, якісно та організовано. Дякуємо Вам за гарну роботу!!!
Наталія
Зверталась до Катерини Валерїївни з питань первинної реєстрації товариства. Допомогла підготувати документи та провела реєстрацію. Все швидко та професійно.
Слід відзначити приємну атмосферу і високий рівень комунікації,