Відгуки о роботі нотаріуса Гук Стефанія Юріївна

1.5
4 відгука
Олена
НЕ СОВІТУЮ ЗВЕРТАТИСЯ. Не компетентна, до клієнтів ставиться зневажливо, ображає, кричить, Маразм процвітає. Куди дивиться керівництво?
Ніна
Не совітую. Грубіянка, про ввічливість навіть мови немає
Ніна
Не совітую. Грубіянка, про ввічливість навіть мови немає
Сергей
Несоветую связыватся старый больной человек ( просто конченая тварь)

Додати свій відгук