Відгуки о роботі нотаріуса Бас Людмила Йосипівна

4.2
5 відгука
Катерина
Хороший нотаріус, все пояснює, знає як працювати та якісно виконує свою роботу
Володимир
Рекомендую Людмилу Йосипівну як хорошого спеціаліста. Вона завжди допоможе або ж пояснить куди краще звернутися. Задоволена якістю документів, що нею були оформлені
Наталя
Кваліфікований нотаріус, приємно з нею працювати
Іван
Людмила Йосипівна - кваліфікований та професійний нотаріус, працюю лише із нею вже багато років. Хороша і чуйна людина, завжди готова допомогти
Костянтин
Дана персона, це щось з чимось. За два місяці звернень до неї, вона постійно у відпустці. Попасти до неї важко, при домовленості, забуває про те, що домовлялися. Не чує клієнта. Дозволяє собі грубити клієнту, на високих тонах. З цією особою важко дійти консенсусу. Прикривається чоловіком (суддя в Хмельницькому) і сином юристом (працює в Києві), з її слів. Нікому не раджу з нею зв'язуватися.

Додати свій відгук