Відгуки о роботі нотаріуса Пулавська Ольга Ігорівна
Дарина
Прекрасний спеціаліст, дуже вихована і тактовна ?? дуже вдячні ????
Дарина
Прекрасний спеціаліст, дуже вихована і тактовна ?? дуже вдячні ????
Наталія
Нотаріус не компетентна, робить помилки в документах, деякі зовсім не читає та не перевіряє, доводиться бігати виправляти після неї, коли вказуєш на її помилки психує та виганяє, жахливе ставлення до клієнтів, не професійно! Не рекомендую!
Ольга Плейзор
Ольга Ігорівна кваліфікований спеціаліст і хороша людина. Рекомендую.