Відгуки о роботі нотаріуса Фальковська Лариса Михайлівна
Костянтин
Посередній нотаріус із захмарним цінником за свої послуги
Олег
Жахливе некомпетентне старе стерво
Олена
Прекрасна людина і гарний спеціаліст
Василь Дмитрович
Мутна особа....
Саша Довгич
Злоупотребляет служебным положением.
Пока не занесёшь,ничего не оформляет.