Відгуки о роботі нотаріуса Чеботар Світлана Іванівна
Олеся
Не рекомендую. Сучара рідкісна. Ротяка не затикається. Не вміє комунікувати з людьми. На першому місці «Я».
Микола
Мало приємна в спілкуванні, перебиває, не слухає.
Залишився не задоволений.
Марія
Самий гірший нотаріус в м Обухів .
Лєна
Купляє в інтернет магазинах ірозводить на бабки, великі суми. Сука рідкісна
Оксана
Самий поганий нотаріус, у якого я була. Поводить себе огидно, постійно затикає, перебиває, підвищує тон. Не слідкує діловому етикету. Послала мене в ЦНАП, куди мені взагалі непотрібно було. Рекомендую обходити десятою дорогою. Не заздрю тому, хто з нею працює.