Відгуки о роботі нотаріуса Щур Надія Романівна
Люда
Нікому не раджу цю шахрайку! Ризикуєте залишитися без майна
Кирило
Чудовий нотаріус, надала швидку професійну допомогу у вирішенні питання з купівлею-продажем земельної ділянки
Станіслав
Дуже Непрофесійний Натаріус ,два рази зробили помилку в довіреності. і за виправлення своєї помилки два рази брали кошти
Марія
Чудовий нотаріус.Дуже вдячна за професійну допомогу в отриманні спадщини.Всім рекомендую.
Татьяна Василівна
Дякую Надії Романівні за допомогу в купівлі будинку в такий не простий час. Ваш професіоналізм і терпіння - це щось неймовірне. Успіхів Вам і міцного здоровья.
Тетьяна
Дякую Надії Романівні за професійну, якісну допомогу в оформленні документів, та цінні поради.
Світлана
При оформлені договору купівлі-продажу, нотаріус не ознайомилась в повному обсязі з наявними документами, зірвала угоду. Потім приносила свої вибачення, які не кому не потрібні були.
Світлана
Неприємний та некомпетентний нотаріус. Дуже не раджу до неї звертитись.