Відгуки о роботі нотаріуса Коляденко Ярослав Васильович

2.5
4 відгука
Наталія Григорівна
На зазначений час прийому пан Коляденко з'явився з запізненням. Взяв наші документи для оформлення заяви, нам сказали чекати в коридорі. В коридорі бруд і павутина, було гидко і неприємно чекати, наче ми прийшли не до державного нотаріуса, а на смітник. Коли я запитала ,чи не можна прискорити написання заяви, бо я винайняла машину, то Коляденко вийшов, кинув нам на стілець документи і сказав: якщо вас чекає машина, то ідіть звідси!. На питання: що я погане попросила, він зник у своєму кабінеті і все. Хам! Непрофесійна особа, яка не поважає людей. Та й себе не поважає, бо його клієнти змушені сидіти в смітнику і павутині. Категорично не рекомендую!
Руденко Андрій Іванович
Фаховий професіонал та людина з високими моральними принципами в роботі з громадянами.Справи веде швидко та старанно .Ярослав Васильович користується авторитетом серед колег та повагою громадян.Роботою Коляденко В.Я. з надання нотаріальних послуг задоволений в повній мірі.
Ірина
Нікому не рекомендую!! Хамло,і ніколи не сидить на робочому місті в назначений час. Людям грубить,документи робить по півтора року і більше. Не рекомендую
Николай
На приём попасть практически не возможно, график роботы настолько плавающий что даже стать в очередь практически не возможно, человек не на своем месте.

Додати свій відгук