Відгуки о роботі нотаріуса Тиднюк Галина Володимирівна
Оксана
Ігор, погоджуюся. Це пафосна дамочка, яка звертається до клієнтки 'жіночко', питає: А чи жіночко, знаєте, що у мене дорого.краще в держ.контору ідіть???????????? що й підтверджує попердній комент: посада явно для понтів. + дає необгрунтовані відмови почати справу хоча б цього місяця, подивимося , чи на офіційне звернення напише ту саму біліберду, таке враження, що юридичних термінів ця дамочка не чула. А ще додзвонитися до пані "нотаріус" цілий квест, піднімає і зверхньо відповідає о 15.40, що вона збирається на збори до дитини, навіть не даючи 1 хв пояснити суть....1 out of 10!
Іван
Хороша дуже розумна жінка яка порадить все пояснить дуже розумний хороший нотаріус
Неля
Розумна жінка, підкаже, дасть пораду і нічого зайвого.
Молодець)))
Ігор
Це НЕ НОТАРІУС. Це нерозумна дитина, яка не може висловити свою думку через малий запас слів. Це купа часу на вітер. Це той випадок, коли собі купляють посаду для понтів, а не для правової діяльності