Відгуки о роботі нотаріуса Шайда Світлана Степанівна
галина
тупість нотаріуса шкалить
Наталя
Людина далека від своєї професії, не рекомендую! Хамить! Безвідповідальна!
Наталя
Людина далека від своєї професії, не рекомендую! Хамить! Безвідповідальна!
Наталя
Людина далека від своєї професії, не рекомендую! Хамить! Безвідповідальна!
Марія
Некомпетентний нотаріус, неорієнтується у своїй сфері.
Галина
Не компетентний нотаріус, оформила доручення на виїзд дитини за кордон з порушенням державних норм, виправити відмовилася, нахамила, не рекомендую!!!
Віктор
Хамить тітонька, приїхали по доручення, техпаспорт на дівочу фамілію, ну і питаю які можуть бути наслідки. Починає кричати, чого я іі питаю, до чого тут вона. Дичь така що я років 100 таких не бачив. А робиш зауваження-відмовляється обслуговувати. Краще робіть у Львові або Жовкві. Або у державного. Неадекват повний
iqokaowugeie
http://slkjfdf.net/ - Ivdixruq <a>Osucokuf</a> nnh.kkud.notariusi.com.ua.kdn.ve http://slkjfdf.net/
uxasaqnxa
http://slkjfdf.net/ - Ubusuze <a>Ogemupose</a> ewk.zbiw.notariusi.com.ua.xss.vc http://slkjfdf.net/
wufofedox
http://slkjfdf.net/ - Xoawexoha <a>Omucusih</a> djq.lwjh.notariusi.com.ua.wji.ve http://slkjfdf.net/