Відгуки о роботі нотаріуса Балиханова Тетяна Олександрівна
Степан Іванович
Пані Тетяна - висококваліфікований нотаріус і справжній професіонал своєї справи. Спеціаліст з великої літери! Щиро дякую за професійну допомогу, уважне ставлення, компетентність та людяність. Однозначно рекомендую!!!
Тетяна
Хочу залишити відгук про нотаріуса пані Тетяну. Вона просто супер! Дуже розумна, уважна та відповідальна. Все пояснює зрозуміло і працює швидко та професійно. Дуже приємна у спілкуванні. Рекомендую від щирого серця!
Ольга Iванiвна
Висловлюю щиру подяку нотаріусу Тетяні Олександрівні за професійну допомогу в оформленні спадщини. Усі дії були проведені грамотно, уважно та з дотриманням вимог законодавства. Тетяна Олександрівна надала вичерпні роз’яснення, допомогла розібратися з документами й забезпечила швидке та якісне оформлення. Рекомендую як відповідального, компетентного і доброзичливого фахівця.
Олег
Величезна подяка Тетяні Олександрівні за людяність, терпіння і підтримку в складній життєвій ситуації. Оперативно, чітко і по суті. Дуже цінуємо ваш підхід!
Сергій
Хочу щиро подякувати нотаріусу Тетяні Олександрівні за професійну, чітку та уважну роботу. Усі питання були вирішені швидко й зрозуміло. Дуже приємне спілкування, комфортна атмосфера. Рекомендую!
Катерина
Найкращий, найдосвідченіший нотаріус з яким мені довелося працювати.
Анастасія
Страшна людина, яка обдирає людей. Хабарниця!!!!