Відгуки о роботі нотаріуса Рожко Олена Олексіївна

2.5
4 відгука
Наталя
Дуже негативна та неадекватна людина!!!!!
Тетяна
Хамська поведінка з перших хвилин спілкування . Склалося враження що я прийшла до неї додому . Таких робітників треба лишати ліцензії .
Віктор
Склалося враження, що Рожко Олена Олексіївна ніколи не спілкувалась з адекватними людьми та не чула про вічливість. З самого початку діалогу сталася незрозуміла хамська поведінка зі сторони Олени Олексіївни, склалось таке враження будто я щось повинен цій жінці, та тепер вона остання надія вирішення мого питання і мені прийдеться принижуватись, щоб щось отримати. Якщо ніхто не бажає зіпсувати свій настрій, та вислухати "поради" на життя, то не рекомендую звертатися до даного "спеціаліста".
Павел
Якось не відповідально відноситься до своєї роботи. Справу про вступ в право на спадщену оформлює воїну ЗСУ протягом трьох років. Водить в оману, затягує процес, протягом цього періоду постійно винекають якісь незрозумілі питання. Не має чіткості. Краще не звертатись

Додати свій відгук