Відгуки о роботі нотаріуса Єфіменко Марія Дмитрівна
Одесса
,Даже не выслушала,я и рот не успела открыть,хамка и грубиянка,
Григорий
мошенница по которой тюрьма плачет...гореть ей в аду
Имя
грибиянка и хамка
Олег
Неадекватна грубіянка. Таким людям не можна працювати з іншими людьми, головне обвішати все в кабінеті грамотами, а по факту не могти й 3х слів написати без помилки.
Світлана
Професіонал своєї справи. Чудова людина, яка завжди допоможе і я ніколи не хвилююся за справи, що вона вела. Дякую!
Алевтина
Марія Дмитрівна, справжній професіонал своєї справи, гарний фахівець в законодавстві, якщо вона взялась за справу , то спокійний за результат. Обслування на вищому рівні. Рекомендую на 150%.
Світлана
Професіонал своєї справи. Чудова людина, яка завжди допоможе і я ніколи не хвилююся за справи, що вона вела. Дякую!
Наталія
Марія Дмитрівна, професіонал свого діла, завжди може грамотно дати консультацию.
Інна
Марія Дмитрівна ввічлива,професійно дає консультацію, з розумінням ставиться до твоєї проблеми .Дякую.
Юлія
Найкраща в нашому місті, окрім того, що є професіоналом своєї справи, ще і чуйна людина,а зараз це найголовніше. Дякую за людяність!