Відгуки о роботі нотаріуса Сівун Фатіма Йосипівна

3.6
7 відгука
Любов
Дуже гарний, професійний нотаріус !
Рогалин Игорь Владимирович
Как попасть к Вам на прием ?
Андрей
Не могу дозвониться к вам?!
Наталя
Дуже гарна, позитивна, ввічлива жінка.
Инна
Дозвонится не могу интересует вопрос наследства
Ирина
Дозвонится не реально ((!
novakvolodimir22@gmail.com
очень занята дзвониш дзвониш пердзвони а ответа нету непонимаю

Додати свій відгук