Відгуки о роботі нотаріуса Дощенко Оксана Вікторівна
Андрій
Схожа на нотаріуса з списку «чорних» нотаріусів. Будьте пильні, можете залишитися без майна.
Мілана
Найкращий нотаріус!!! Завжди чітко та зрозуміло пояснює, відповідає на усі питання, все робиться швидко та якісно! Щиро дякую за вашу роботу та допомогу в оформленні спадщини
Сергій Олександрович
Нотаріус з великої літери!!! А невдоволені ті, кому відмовили робити незаконно, безкоштовно або без документів. Оксана Вікторівна, Ви - найкращі!
Віктор
Неадекватна. Таким людям не можна працювати з іншими людьми, не компетентна, не пунктуальна, безвідповідальна, протягнула час в наслідок чого втратив гроші. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.