Відгуки о роботі нотаріуса Охрей Микола Андрійович
Олександр
приємний нотаріус
Сергій
приємний досвід співпраці, зручно що всі документи можна оформити в одному місці
Наталія
Дуже приємне спілкування. Зараз всі спішать, всі показаво ділові. А тут прийняли по домашньому, так би мовити, все спокійно роз'яснили, приємно поговорили. Місце куди хочеться звертатися.
Антоніна
Все роз'яснили, все зрозуміло, оформили купівлю будинку
Марина
Бабушка неходяча, спасибі, що виїхали і зробили вдома довіреність у бабушки
Михайло
довіреність
Олександр
швидко переоформили
Ігор
потянув ногу не міг ходити дякую що приїхали аж у Нехворощу і зробили довіреність
Іван
Дякую що прийняли заяву на прийом спадку 1 січня,це в мене вже був останній день на подачу Заяви, не знав випадково дізнався що Заява подається до пів року, дякую що пішли на зустріч
Людмила
приємно спілкуватися наче не посадова особа, а давній знайомий