Відгуки о роботі нотаріуса Гайдук Ольга Аркадіївна

4.1
7 відгука
Ірина Боровик
Хороший нотаріус. Я переписала будинок мами по заповіту і на другий день змогла продати його покупцям. Все швидко.
Станіслав
Дякую за людське відношення. Приїхав у відрядження всього на 2 дні і треба було дочці передарити будинок. Все оперативно зробили.
Станіслав
Дякую за людське відношення. Приїхав у відрядження всього на 2 дні і треба було дочці передарити будинок. Все оперативно зробили.
Волотовський Ростислав
Неодноразово звертався до Ольги Аркадіївни. Завжди все зрозуміло розповідає. За те, що допомогла зробити документи на будинок баби, що вже і не надіявся, окреме дякую.
Ірина
Ще досі перебуваю в шоці від спілкування з даною особою ( людиною важко назвати ). Хамка Навіть якби була єдиною на всю Україну не звернулася б вдруге
Ігор Миколайович
Вже 5 років за всіма нотаріальними послугами звертаюсь до Ольги. Завжди все розкаже і порадить,як краще і як має бути по закону.
Маляревський Юрій
Звернувся за послугою до Ольги Аркадіївни.Дуже уважна, щира, доброзичлива людина, висококваліфікований спеціаліст. Досконало володіє справою. Бажаю їй таких же клієнтів. Оцінка - 5
Ольга
Нотаріусом важко назвати, неадекватна людина. Не вміє з людьми говорити, жах!!!!!!!!

Додати свій відгук