Відгуки о роботі нотаріуса Токов Василь Григорович
Олена
Також була гарне спілкування.
Інна
Швидко, якісно, хороша ціна!
Ольга
Була один раз,дуже приємний,хороший нотаріус ??
.....
....
Денис Токов
Добрі день,я маю погані новини під час спарювання двух приматів виліз один примат який схожий на чоловіка,але у нього відсутній мозок,а замість нього він має 2 орешніки в голові,які запускають ореста і його прибор,який пшикає щоночі Аліну Мельник.
Максим
Все чудово
Денис Токов
Це був невдалий жарт пробачте
владлл
сслсл
Іван
Дорученя