Відгуки о роботі нотаріуса Торчицька Вікторія Миколаївна
Костянтин
Це справжній фахівець своєї справи.Приємна людина.Рекомендую.
Оксана
У вересні у цього нотаріуса робили купівлю-продаж. ПРиємна людина, фахівець своєї справи. Все пройшло швидко і без проблем. Ціни прийнятні... Мої рекомендації.
Александр
Плохой натаріус не кому рекомендую. Заключать. Зделку
Михаил
В августе 2022 оформлял право на наследство за законом.Очень внимательный,отзывчивый человек.Специалист с большой буквы.
Любов
Знаючий свою справу нотаріус