Відгуки о роботі нотаріуса Гребіник Олександр Дмитрович
Людмила
Дуже прикро що така людина називає себе нотаріусом, і надає юридичні послуги. Нотаріус має бути привітним, толерантним, витриманим, але це не про Грибіника. Хамло, який при розмові не добирає слів, навіть мати використовує . Якщо не хочете отримати дозу негативу- ідіть до іншого нотаріуса.
Павло
Згоден з попереднім відгуком. Веде себе він дуже замовити. Розмовляв на завжди підвищеним тоном та використовує мат. Колишній співробітник міліції, тому веде себе так як до нього на допит прийшов. "Ментом" залишився на завжди. Та і в 74 роки пора вже дома сидіть. Тому не раджу нікому до нього звертатись.
Андрій
Дуже гарна і порядна людина, не одноразово звертався і буду звертатися, всім раджу!
Андрій
Дуже гарна і порядна людина, не одноразово звертався і буду звертатися, всім раджу!
Алина
Была у него. Очень самодовольный тип. Почему-то считает, что он тут царь, а все вокруг должны ему поклоняться. Может он и может порешать сложные вопросы, но из-за непомерной гордыни впечатление производит отталкивающее. С таким человеком очень трудно решать важные деловые вопросы.