Відгуки о роботі нотаріуса Копаничук Яна Юріївна
Олег
Все було якісно, та швидко, прийшов підписав , та пішов.
Михайло
Все сподобалось, розумна нотаріус, інші нотаріуси в моєму питанні були не компетентні. Дякую Яна Юріївна.
Лідія
Хамка! Які медичні довідки завіряються нотаріально вона не знає. Та ще й по хамськи спілкується.
Сергій
Приїхали з іншого міста . Обслуговування супер, ще пригостили кавою . Нотаріус розумна , та привітна. Професійно знає свою справу , Дякую)
Самохвалов И.И
Работает умно , быстро и профессионально!!!