Відгуки о роботі нотаріуса Лазько Світлана Іванівна
Ольга
Зверталися неодноразово, дуже комфортно працювати, завжди все чітко і підготовлено
Олександр
Хамовита і безкультурна
Людмила
Дуже хороший нотаріус
Уважний.Ніколи коли читали договір нема помилок.
Раджу
Валентина
Дякуємо за повагу та терпіння. Дівчата працюють швидко, якісно.
Олександр
Співпрацюємо вже майже 10 років, завжди все дуже швидко та професійно
Сергій
Це чорний нотаріус, віджимають квартири, будинки, дуже багато справ у судів, плюс жіночка не вихована, не вміє спілкуватись
Юлия
Професійна, відкрита та уважна. Дякуємо за пораду та допомогу
Наталія
Неприємний нотаріус, не вихована та емоційно не стабільна людина. Не рекомендую звертатися до такого спеціаліста!
Женя
Дуже не вихована і неприємна нотаріус.Відсутня жодна професійна етика
Світлана
Дуже дякуємо за відгук) Обов’язково приймемо до уваги)