Відгуки о роботі нотаріуса Корнієнко Яна Станіславівна
Христина Коцюба
Дуже вдячна нотаріусу Яні Станіславівні за професіоналізм, уважність і людяність. Все пояснює зрозуміло, робота проходить комфортно. Рекомендую!
Тетяна
Груба та невихована. Людей не бачить. Корона заважає.
Валентина Карпенко
Найкращий Нотаріус, всі свої питання вирішую тільки з Яною Станіславівною.
Тетяна Миколаївна
Яна Станіславівна це найкращий нотаріус і дуже кваліфікований спеціаліст!
Максим
Безглуздий нотаріус в питаннях спадщини. Не раджу зв'язуватись, краще звернутись до іншого нотаріуса.
Natalis
Абсолютно не рекомендую, всё сделана что бы ты без конца приходил и платил деньги, так как чего-то не хватает.
Не рекомендую что до продажи квартир, когда дело связанно с доверенности.
SVITLANA
Не згідна з оцінкою работи т.я. кудись дівається спадщина
Прокопенко Татьяна
Вопрос о наследстве решили быстро и профессионально. Спасибо Яне Станиславовне и ее помощнице.
Рекомендую.
Рыбалко Александр
Отлично