Відгуки о роботі нотаріуса Петренко Світлана Володимирівна
Валентина
Дуже не задоволена, дуже зухвалий низько кваліфікований нотаріус, як і її помічниця з непомірно високою вартістю послуг які не може пояснити. Так як у мене було спадкова справа і замінити нотаріуса не можливо прийшлось з нею працювати. Нотаріуса Петренко С.В НЕ РАДЖУ.
Артур
Дякую Светлані Володиміровні за швидке рішення справи , дуже задоволені її професійними навичками та ставленням до клієнтів!!!
Ірина
Гарний нотаріус, допомогла вирішити всі питання. Будемо звертатися ще
Ірина
Гарний нотаріус, допомогла вирішити всі питання. Будемо звертатися ще
Ольга
Очень надменная и мерзкая Женщина. Не советую.