Отзывы о работе нотариуса Таран Галина Владимировна

2.9
23 отзыва
Леся
Приєднуюсь до всіх попередніх коментарів. Невихована та некомпетентна особа, яка вважає, що можна гроші брати не за шо, вона здирає ціни в тридорога та вимагає гроші начеб то за консультацію, коли просиш повернути документи) це жах)) справді не розумію чому в цього нотаріуса взагалі ще є клієнти)) споліваюсь, люди розумніші і спочатку будуть читати відгуки, а не навпаки, як зробила я)
Наталія
Груба, Шахрайка, гроші за все вимагає, за кожну бумагк Не рекомендую.
Олена
Ненадійна, шахрайка Не раджу,
Олег
Невихована, некомпетентна, шахрайка
Олена
Як взагалі така бичка може працювати на такій посаді
Аліна Кононенко
Жахлива нотаріус! Не компетентна, шахрайка. Не раджу з нею зв'язуватися! Ще і хамка!
Віктор
Щиро вдячні Галині Володимиріані, ми цінуємо Вашу компетенцію! Цей нотаріус не шкодував ні сил ні часу, завдяки Галині Володимиріані ми нарешті вирішили своє питання!
Олег
Доволі неввічлива особа..не рекомендую
Олег
Доволі неввічлива особа..не рекомендую
Ірина
Неконструктивна особа. Навіть про зустріч не домовилась. Нюансів справи чути не хоче. Так не можна надавати платні послуги. Підвищує голос, та кидаю слухавку. Задала питання, чи зможе до інваліда додому приїхати. Відповіді не почува однозначної. Пояснила, що живу в іншому місті і мені складно туди-сюди їздити. Треба більше поважати клієнтів, на мій погляд.

Добавить свой отзыв