Отзывы о работе нотариуса Хоменко Марина Александровна
Іван
Все дуже швидко та професійно!
Сподобалось. Звертатимемось ще, обов'язково.
Дякуємо!
Валентина
Дуже не приємна,зверхня,не задоволена
Катерина
Ми приємно вражені рівнем професіоналізму! Нотаріус розбирається в складних питаннях законодавства, які інші навіть не хочуть брати. Обійшли півміста, інші хочуть брати тільки прості питання в роботу, а тут не бояться складних і не стандартних ситуацій і знають як вирішити все це в межах закону. Я на віки Ваш клієнт, дякую
Микола
Професійно, швидко і приємно . Вже 20 років ваші клієнти і ви досі на рівні, дякуємо за роботу.
Софі
????????????
Роман
Дуже груба і не вихована мадам ! Багато понтів, матюкається і обзиває клієнтів . Нікому не рекомендую мати співпрацю із цією неадекватною бабою