Отзывы о работе нотариуса Савчук Виталина Григорьевна
Юлія
Не рекомендую, є багато негативних відгуків
Віталій
Звернувся за рекомендацією друзів у складному питанні. Залишився надзвичайно задоволеним.
Алла
РЕКОМЕНДУЮ. Саме цього нотаріуса за високий професійний рівень, скрупульозність та результат роботи .
Атмосфера дуже приємна.
Леонид
Компетентность. Толерантность. Атмосфера уюта. Советую Вам!