Отзывы о работе нотариуса Савчук Виталина Григорьевна

3.5
4 отзыва
Юлія
Не рекомендую, є багато негативних відгуків
Віталій
Звернувся за рекомендацією друзів у складному питанні. Залишився надзвичайно задоволеним.
Алла
РЕКОМЕНДУЮ. Саме цього нотаріуса за високий професійний рівень, скрупульозність та результат роботи . Атмосфера дуже приємна.
Леонид
Компетентность. Толерантность. Атмосфера уюта. Советую Вам!

Добавить свой отзыв