Отзывы о работе нотариуса Дудина Оксана Станиславовна
Відьма
Дудіна Оксана Станіславівна не є нотаріусом, робить помилки а потім насолоджується і не ходить в суди, вона ненавидить живих людей, діє потайком - за свої вчинки не відповідає. Don’t go there
На переатестацію.
Тетяна
Найкращій нотаріус! Висококваліфікований, приємний фахівець!
Нотаріальна контора О. Дудіної.
Світлана, нам дуже шкода, що Ви залишили такий відгук про нашу роботу. Але під час телефонної розмови, враховуючи делікатність та складність Вашого питання, ми запропонували Вам прийти на особистий прийом до нотаріуса і безкоштовно проконсультуватися, аби нотаріус міг детальніше ознайомитися із суттю справи, приділити більше уваги та надати розгорнуту відповідь щодо подальших нотаріальних дій.
Світлана
навіщо вказувати номер телефону, щоб потім не відповісти на запитання і сказати "вибачте я не відповідати вам запитання так довго"...... Так для чого тоді ви як нотаріус!!!!!