Отзывы о работе нотариуса Апальков Евгений Викторович
Марина
Оформила у нього спадщину, не приїжджаючи з Німеччини. Допоміг навіть оформити заяву та довіреність у німецького нотаріуса. Все пройшло швидко, все сподобалося!
Олена
Не раджу цього нотаріуса. Людина взагалі не професіонал своєї справи. Постійно каже, що у нього черга, нібито затребуваний, а кабінет порожній, людей немає, і його немає на робочому місці. І взагалі, якщо ви хочете оформлювати документи довго 1-2 роки, то точно вам до нього))
Александр
Всё документы на имущество оформлял у Апалькова. Всё понравилось. Приятный в общении.
Вікторія
Дуже прикро, що не вдалося побачити професіонала. Нотаріус, який на питання юриста клієнта, кидає трубки та каже "шукайте іншого" це дуже дивно і не приємно.
BrandonIMimE
reading remediation activities <a> https://forums.dieviete.lv/profils/127605/forum/ </a> water bloating remedies
Ольга
Лучний в городе. Вся семья и друзья обращаются только к нему
Ірина
Професіонал. Все чітко нам пояснив, швидко все зробили
Микола
високі ціни, зажрався
Наталья
НЕ раджу до нього звертатися.