Отзывы о работе нотариуса Ищик Николай Васильевич
Светлана
Хотіла проконсультуватися, на мене наорала помічниця, довела мене до сліз, не давала і слова сказати, а коли тільки подзвонила і представилась мені сказали «Я рада , в мене повний рот, дзвонить після 13:00» і кинула слухавку, хами…
Віта
З Миколою Васильовичем не співпрацювала. Але його помічниця, по телефону не коректно відповідала, кинула слухавку, а в переписці почала проявляти агресію за те що їй написали декілька слів у фразі російською, хоча сама через слово використовувала російські слова. Замість відповідей по питанням генеральної довіренності (у неї не було часу відповідати), почала переписуватись смсками та погрожувати, що напипише в загальний чат нотаріусів міста, щоб інші не обслуговували.
Анонім
Помічниці нотаріуса дуже полюбляють робити свою роботу в останню хвилину, при домовленості на умовлений час і обіцянкі що всі папери готові, доводиться чекати під дверима пів дня.
Анонім
Помічниці нотаріуса дуже полюбляють робити свою роботу в останню хвилину, при домовленості на умовлений час і обіцянкі що всі папери готові, доводиться чекати під дверима пів дня.
Володимир
Микола Васильович майстер своєї справи . Від мене велика подяка.
Ярослав
Пунктуальности 00000