Отзывы о работе нотариуса Титовский Сергей Иванович

4.0
4 отзыва
Микола
Просто контужене людство, не розуміє що таке сервіс. І як він може працювати Нотаріусом( Це шо магазін все в порядку живої черги )))) і черга до вокзалу, а потім все я закриваюсь, питання а чого чекали... просто жесть Більше до нього не ногой!
Кира
Р, ш і чому сгжпсвилтало
Татьяна
Профессионал!!!
ZAP

Добавить свой отзыв